AV0_8798-2.jpg

Par mani

Esmu kāzu un portretu fotogrāfe no Rīgas. Ja vēlies individuālo, ģimeņu vai pāru fotosesiju, vai arī, ja vēlies, lai esmu tavs kāzu fotogrāfs- dod ziņu!

Esmu bohēmisko un nepiespiesto bilžu fans, suņu un kafijas cilvēks, kam ļoti, ļoti patīk ceļot!

Es iepazinu fotokameru jau pirms 10 gadiem un tagad tas ir pārvērties jau par pilna laika darbu, taču vārds “darbs”, laikam, nav īstais definējums, jo tā ir mana sirdslieta. Man patīk gan foršās pāru fotosesijas, gan skaistie portreti, punču bildes un ģimeņu foto, kā arī, protams- kāzu bildes!

Kāzas ir mīlestības svētki un tieši to vēlos iemūžināt visvairāk. Detaļas, acu mirdzums, pieskārieni, satraukums pirms ceremonijas, kā arī jūsu mīlestības attēlojums kopumā – vai tā ir mežonīga, trakulīga vai mīļa un draudzīga. Nav jāuztraucas par pozēšanu – es visu parādīšu. Es vēlos jūsu kāzu dienā būt kā draugs, kas atbalsta, parāda, iesaka labākās foto vietas un palīdz visas dienas garumā. Šajā aspektā ir arī ļoti svarīgi saprast, vai mans fotografēšanas stils ir jums atbilstošs, kā arī, protams, satikties pirms kāzām un visu pārrunāt. Ticu, ka arī Latvijā ir drosmīgi pāri, kas vēlas izvairīties no klasiskām kāzu fotosesijas vietām, veidojot interesantas un emocijām pilnas fotogrāfijas. Uz tikšanos!